Ana Sayfa Bankacılık İninal Google Play Store Sorunu

İninal Google Play Store Sorunu

13
0

Hepinize merhaba dostlar…

İnternette gezinirken herkesin cevabını aradığı ama çözümüne bir türlü ulaşamadıkları bir sorunla karşılaştım .Sorun şu ininal google play store sorunu.Nedir bu sorun biraz derine inmeliyim diye düşündüm.Baktığımda gerçekten de çok uğraştırıcı bir sorun olduğunu anladım.Baya bir vakit harcadıktan sonra çözümünü buldum %99 ihtimalle çözülüyor.Eğer çözülmezse ininal ile iletişime geçmenizi öneririm.

Evet gelelim google play store kart ekleme sorunu na . Gördüğüm kadarıyla bir çok kişi ininal kartını aldıktan hemen sonra google playe girip kartını eklemeye çalışmış ama başarılı olamamış .Bu yüzden google play kart eklenmiyor diyip yanlış yollar izliyorlar.Çözüm için bir kaç yol var.Sırayla sizlere anlatmak isterim.

İninal Kartınızda Bakiye Olmaması

Ininal kartı Google Play’e Play Store’da hesap ayarları yerine girip “ödeme yöntemi ekleyin” bölümünden ekleyebilirsin. Fakat Google, kartı hesaba eklemek için ilk etapta bir 3 TL alıyor sizden.Hesaba eklendikten sonra bu 3 TL’yi geri iade ediyor. Kısaca hesabınızda en az 5 TL bulunması iyi olur, işinizi garantiye almak için.

Yanlış bilgi

Bu yol sadece ininal kart google play store sorunu için değil google play banka kartı ekleme sorunu için de geçerlidir.

Satın almayı telefondan deniyorsanız öncesinde Telefon ayarları > uygulamalar > google play store’a girin ve verilerini silin.

Aşağıdaki hamleleri bilgisayardan yapınız.

İlk olarak Google Payments Ayarlar sayfasına giderek, ev veyakullanmak istediğiniz mevcut adresinizi giriniz.

Daha sonra Ödeme Yöntemleri sayfasına giderek, bütün aktif ödeme yollarını kaldırınız.

Bir sonraki hamlede ise Faturalar ve Hesaplar sekmesinden etkin fatura veya hesabınızın olmadığından emin olunuz.

Daha sonra Adres Defterine gidip, bütün ekli adreslerinizi siliniz.

Bu işlemler bittiğinde oturumunuzdan çıkış yapınız.

Chrome açıkken Ctrl + shift + del tuşlarına basın ve 3. ve 4. seçeneklerde “çerezler ve diğer …. ” ve ” ön belleğe alınan …” seçeneklerini seçin ve en yukarıdaki “en baştan” seçeneğini de seçtikten sonra verileri temizleyin.

Daha sonra tekrardan giriniz.

Daha sonra yeniden Adres Defterinize gidip, güncel ev ya da kullanmak istediğiniz adresinizi yazınız.

Bu hamlelerden sonra Ödeme Yöntemleri sayfasından, ödeme seçeneğinizi yeniden ekleyin. Kullanacağınız kredi veya benzeri kartların için de ödeme öncesi 10TL civarında bir para olduğundan emin olunuz.

Zaman

İninal kartınızı aldıktan sonra 2-3 gün beklemenizi tavsiye ederiz . 2-3 günden sonra tekrar deneyin büyük ihtimalle google play kart ekleme sorunu nu atlamış olacaksınız.

Evet arkadaşlar yukarıda yazmış olduğum adımların hepsini eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra halen google play ininal kart ekleme sorunu devam ediyorsa ininal ile iletişime geçin . Mutlaka sizlere yardımcı olacaklardır. Eğer işe yarar ise yorumlarda belirtirseniz çok güzel olur 🙂

İninal Google Play Store Sorunu
Ortalama Puan : 5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz